Позитивное автомобильное комьюнити

Subaru Forester 2016. Тест-драйв

Протестировали Subaru Forester 2016, покатались по бездорожью. Насколько он изменился, что нового, что понравилось, что нет – смотрите в нашем обзоре. А что вы думаете о новом Форике? Обязательно пишите в комментариях.

Система Orphus
Тэги
ForesterSubaruSubaru ForesterSubaru Forester 2016

after post baner google 728×90

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.

5 комментариев

сначала новые
по рейтингу сначала новые по хронологии
1
Александр

Как по мне, хоть и в внешности нету серьезных изменений, новый лесничий стал выглядеть намного свежей.

2
Oleksandr Golovatyi

Пересів з Forester 2013 базової комплектації на Forester 2016 Limited. В моїй моделі є навігація, люк, задня камера, звукова система Harman Kardon, протитуманки, шкіряний салон. Але чомусь нема підігріву руля як показано на відео. Сподобалося що рейки на даху вже встановлено. І ще в моїй моделі якісь колеса на 1 дюйм більші за стандартні - сидиш усього трошечки вище, а відчуття таке що на пів-метра піднявся у порівнянні з попередньою машиною.

Спеціально в болота не їздив, але на кризі та легенькій грязючці довелося трохи покататися - машина веде себе як на чистому асфальті.

Усе подобається в принципі, головне нарікання те що і до інших Subaru - дуже сильно чути дорогу в салоні якщо порівнювати з подібними моделями від виробників. Знаю що народ ставить іноді спеціальні тихі шини, заливають піну кудись в двері та дно.

Автор3
Иванов

Интересно, турбированный или нет? и чем именно лимитед отличается ? По поводу шумоизоляции - я не заметил так чтобы сильно шумно было, хотя много на чем катался.

4
Oleksandr Golovatyi

Ні, не турбо. В США взагалі якось дивно з моделями - вже десь в листопаді починають продавати моделі наступного року, тобто в 2016-му можна купити щось що позначене як 2017. І коли я свою брав турбо-опцій навіть не було.

Що в моєму форестері не такого як в стандартному: колеса на 1 дюйм більші, задня камера, навігація, звук, протитуманки, шкіряний салон. Щодо двигуна та іншої механіки не знаю - я відвертий чайник в цьому.

У наступній (найкрутішій на той час) версії додатково було: кондиціонер на пасажира, передня камера, колеса ще на 1 дюйм більше, на екранчику можна дивитися відео.

5
Natasha Vishnyova

круто! Спасибо за полезный отзыв!